Ilość: 0 Kwota: 0 zł

Z własnego zdjęcia
Czas dostawy
Standardowy czas dostawy zamówienia* - 5 dni roboczych ( realizacja zamówienia ) + czas dostawy ( 1-2 dni robocze )** Razem do 7 dni roboczych.
( wszystkie zlecenia realizowane są na bieżąco dlatego najczęściej to ok 5 dni roboczych )
Istnieje możliwość EXPRESOWEJ realizacji zamówienia* - do 2 dni roboczych + czas dostawy** Razem do max 3 dni roboczych.
( zlecenia EXPRESOWE realizowane są poza kolejnością dlatego najczęściej to ok 3 dni robocze )* Czas realizacji zamówienia przy płatności za pobraniem (zapłata kurierowi) liczony jest od następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

* Czas realizacji zamówienia przy zapłacie za towar przelewem liczony jest od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

** Czas dostawy dla zamówień dostarczanych firmą kurierską wynosi 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu, obejmuje dni robocze z wyłączeniem wszystkich sobót i niedziel oraz świąt.

! Czas oczekiwania ( Czas realizacji + Czas dostawy ) na zamówienie, czyli czas po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się z czasu potrzebnego nam na skompletowanie zamówienia i czasu potrzebnego Kurierowi na jej dostarczenie.

! Firma "EXTERO" nie przejmuje odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionych towarów powstałe z winy firmy kurierskiej

WAŻNE !!! Przy odbiorze zwróć uwagę w jakim stanie jest opakowanie !

Jeśli odbierasz paczkę i widać, że jest uszkodzona ( widoczne uszkodzenie przedmiotu w przesyłce, zamoczenie, wgniecenie... ) to proszę jej nie przyjmować, spisać odmowę przyjęcia oraz protokół szkody.

Wszelkie roszczenia z tytułu uszkodzenia przesyłki przyjmujemy wyłącznie wraz z załączonym PROTOKOŁEM SZKODY spisanym z przewoźnikiem dostarczającym paczkę !