Ilość: 0 Kwota: 0 zł

Z własnego zdjęcia
Dlaczego ?
Fototapety stały się ostatnio bardzo modną i nowoczesną formą wykańczania wnętrz. Warto wiedzieć, że zaawansowanie współczesnej technologii pozwala nam na produkcje wydruków bardzo wysokiej jakości. Warto zauważyć, że ten segment produktów obecnie znajduje swoje zastosowanie nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również cieszy się ogromnym powodzeniem w biurach i innych miejscach w których przebywamy. Nasze produkty stanowią doskonałą alternatywę dla masowo produkowanych fototapet dostępnych w sklepach i marketach budowlanych.

Wzór możesz wybierać już z kilkunastu milionów propozycji ! 

Urządzasz swoją sypialnię, pokój dzienny czy pokoik dla dziecka, dzięki naszym produktom z pewnością zrealizujesz swoje plany. 
Kupując u nas fototapetę, plakat czy obraz stworzysz produkt dokładnie taką jak chcesz - sam decydujesz jaki fragment wykadrować, możesz zmienić kolorystykę i orientację.
Możemy wydrukować Twoje własne zdjęcie np. z wakacji, ulubioną grafikę lub jakiś motyw z naszej galerii fototapet.

Jeżeli nie jesteś pewien jakości własnego zdjęcia - sprawdzimy czy nadaje się do wydruku w wymaganym rozmiarze, zawsze przed realizacją przesyłamy podgląd plików do akceptacji.
Rozmiar fototapety dopasujemy do Twoich potrzeb, nie jesteś skazany na określony z góry wymiar.