Ilość: 0 Kwota: 0 zł

Z własnego zdjęcia
Dlaczego warto u nas kupować?
Produkcją fototapet zajmujemy się już kilka lat i nasze doświadczenia zdobyte zarówno podczas produkcji jak również aplikacji wielu tysięcy m2 fototapet pozwoliły nam dopracować technologię tak, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Używamy najlepszych materiałów i pracujemy na nowoczesnych maszynach w technologii cyfrowej firmy Roland dlatego oferujemy najwyższą jakość wydruku w każdym formacie !
Na każdym etapie realizacji zapewniamy naszemu Klientowi kompleksową obsługę, która obejmuje fachową poradę i pomoc w zakresie projektu, wydruku jak również montażu.
Realizujemy zamówienia na dowolny wymiar ( tapeta nie koniecznie musi mieć kształt prostokątny !) Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów co docenili nasi liczni klienci. Ich opinie dla nas najlepsze podziękowanie za naszą należycie wykonaną pracę:

gwarka1
REWELACJA!!! Fototapeta ozdobiła naszą skośną ścianę :) Wygląda jak prawdziwa. Świetnie się nakłada. Po prostu super. Niedługo powrócimy do kolejnych zakupów :) POLECAMY!!!!! 
e-biedronka - Fototapeta zgodna z opisem. Jakość super. Profesjonalne podejście do klienta. Tapeta na ścianie prezentuje się prześlicznie. 100% zadowolenia. GORĄCO POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM!!!! 
jjja  - Swietna jakosc tapety. Latwy montaz - ja robilem to sam (pierwszy raz w zyciu) i wyszlo super! Wystarczy trzymac sie instrukcji. Dodam jeszcze tylko ze wysylaja to w twardej tubie - tapeta nie ma prawa sie zniszczyc :) 
PatrykK2001  - Fototapeta 100% zgodna z opisem! Wszystko w jak najlepszym porządku, doskonały kontakt. POLECAM!!