Ilość: 0 Kwota: 0 zł

Z własnego zdjęcia
Termin realizacji

Standardowy czas realizacji zamówienia* - do 10 dni roboczych - nie obejmuje czasu dostawy**

( wszystkie zlecenia realizowane są na bieżąco dlatego najczęściej to ok 5-7 dni roboczych ) 

Istnieje możliwość EXPRESOWEJ realizacji zamówienia* - do max 3 dni roboczych - nie obejmuje czasu dostawy**( usługa dodatkowo płatna ) 

..........................................................................................................................................................................................

* Czas realizacji zamówienia przy płatności za pobraniem (zapłata kurierowi) liczony jest od następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

* Czas realizacji zamówienia przy zapłacie za towar przelewem liczony jest od następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. 


** Czas dostawy dla zamówień dostarczanych firmą kurierską wynosi 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu, obejmuje dni robocze z wyłączeniem wszystkich sobót i niedziel oraz świąt.


Czas oczekiwania ( Czas realizacji + Czas dostawy ) na zamówienie, czyli czas po którym przesyłka trafi do Twoich rąk, składa się z czasu potrzebnego nam na skompletowanie zamówienia i czasu potrzebnego Kurierowi na jej dostarczenie.


! Firma "EXTERO" nie przejmuje odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie zamówionych towarów powstałe z winy firmy kurierskiej.